Przyczepy bagażowe z burtami metalowymi

Przyczepy bagażowe z burtami metalowymi są klasyfikowane jako przyczepy lekkie i kompaktowe, przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników. Ich funkcjonalność i możliwość rozbudowy o kolejne segmenty sprawia, że zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Oferujemy modele: HANDY i NP. Przyczepy HANDYoferujemy w wersji niehamowanej. Cechą charakterystyczną jest dyszel "V" na całej długości przyczepy (ramo-dyszel). Przyczepy NP są podstawą w programie produkcyjnym firmy. Charakterystyczne dla przyczep NP jest 40 cm burta. Wykonywane są w wersji niehamowanej i hamowane, z rozsuwanym dyszlem rurowym lub dyszlem "V" , z nieotwieraną lub otwieraną burtą, oraz uchylne w modelach NP26.

Przyczepy bagażowe ze sklejkowymi i aluminiowymi burtami.

Przyczepy bagażowe ze sklejkowymi i aluminiowymi burtami. W kategorii przyczepy z kołami obok przestrzeni ładunkowej oferujemy szeroką gamę wytrzymałych przyczep VZ. Można wybrać jedną z wersji od niehamowanych aż po hamowane dwuosiowe o DMC 2500 kg. Przyczepy VZ seria Exclusive niehamowane z dyszlem "V" z burtami ze sklejki i słupkami z anodyzowanego aluminium. Przyczepy VZ seria ALUX mocne, lekkie z aluminiowymi burtami z dyszlem "V" , hamowane i niehamowane, jedno lub dwuosiowe. Przyczepy serii od VZ-18 do VZ-31 z solidną ramą i dyszlem rurowym lub "V" burty sklejki lub aluminiowe o DMC 750 kg - 2500 kg. , w wersji niehamowanej lub hamowanej.

Przyczepy z burtami aluminiowymi i kołami pod skrzynią ładunkową

Przyczepy z burtami aluminiowymi i kołami pod skrzynią ładunkową.Solidne przyczepy zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji. Podwyższona ładowność oraz wymiary sprawiają, iż produkt kierowany jest głównie do osób i firm wykorzystujących przyczepy w codziennej pracy. Sprawdzona konstrukcja i możliwości dodatkowego wyposażenia w postaci nadstawek burt, powoduje, że każdy może zbudować swoją przyczepę wg własny potrzeb. Przyczepy Seri Express, VZ-33 i DONA dzięki położeniu kół pod skrzynią ładunkową posiadają możliwość załadunku z trzech stron (np. wózkiem widłowym). Burty boczne są na zawiasach umożliwiających całkowity demontaż przez co można stworzyć platformę. Można wybierać z pośród wielu modeli: niehamowanych i hamowanych o DMC 750kg do 3500kg, jedno lub trzyosiowych. W serii DONA istnieje możliwość zamontowania dyszla o regulowanej wysokości sprzęgu oraz zaczepu oczkowego.

1 - stronne i 3- stronne wywrotki hydrauliczne

1 - stronne i 3- stronne wywrotki hydrauliczne oferowane są o długość przestrzeni ładunkowej 2,55 m do 4,15 m. Wywrotki AGADOS, są wytrzymałe dzięki masywnej konstrukcji. Przekonajcie się !!!
Wywrotka DELTA- 1-stronna z osią o DMC do 2600 kg (2097 kg ładowności). Kompaktowy rozmiar idealna przyczepa do silnego samochodu osobowego. Wywrotka ATLAS - 3-stronna dostępna w wersji DMC 2500kg lub 3000 kg. Mogą być wyposażone w najazdy aluminiowe do transportu np. samochodów lub maszyn budowlanych itp.. Wywrotka PORTOS - 3-stronna największa z wywrotek AGADOS dostępna w wersji 3500 kg. Może również być wyposażona w najazdy. Standardowo wyposażona jest w elektryczny system hydrauliczny.

 

Przyczepy do przewozu samochodów i maszyn budowlanych

Przyczepy do przewozu samochodów i maszyn budowlanych. Przyczepa SMA – do transportu małych samochodów. Oś pojedyncza z hamulcem do DMC 1500kg. Przyczepa jest wyposażona w najazdy. Laweta PUMAjest przyczepą z uchylną hydraulicznie platformą o masie całkowitej 2600 kg. Przyczepa ALFA - Nowa uchylna z najazdami laweta o DMC 2600 kg.

 

Przyczepy do przewozu motocykli.

Przyczepy do przewozu motocykli. Przyczepy motocyklowe KANGARO są stałym elementem w programie produkcyjnym Firmy AGADOS. W standardzie oferowane są w opcji na 2 i 3 motocykle. Przyczepa Kangaro-12 w wersji niehamowanej jest na 2 lub 3 motocykle , pełna podłoga i niska burta (10 cm) zmniejsza zachlapanie motocykli przez pojazd ciągnący. Przyczepa może być wyposażona w burty sklejkowe oraz plandekę ze stelażem . Szerokie rynny, łatwy załadunek oraz rozmieszczenie uchwytów pozwalają na szybkie i bezpieczne przemieszczenie twoich pojazdów.

 

Multikontenery

 

Multikontenery, poza przeznaczeniem dla firm transportowych znajdują również zastosowanie do przewozu zwierząt. Przyczepy są wyposażone w trap tylny, produkowane są w wersji hamowanej i niehamowanej. W wariancie z pokrywką z tworzywa sztucznego są również popularne jako kontenery do przewozu motocykli, pojazdów rekreacyjnych itp.

 

Przyczepy do przewozu minikoparek


Przyczepy do minikoparek są dostępne w dwóch wersjach. Z burtami metalowymi o przestrzeni ładunkowej 302 x 185 cm i NOWE przyczepy z aluminium o przestrzeni ładunkowej 365 x 185 cm. Bardzo wytrzymałe, z regulowanymi najazdami i mnóstwem praktycznych uchwytów i mocowań. Polecana firmom z branży budowlanej i drogownictwa. W opcji może być wyposażona w specjalny regulowany dyszel typu "bocian" umożliwia zestawianie przyczep z różnymi rodzajami samochodów ciężarowych. Praktyczna przyczepa dla osób chcących bezpiecznie, szybko i bez kłopotów przewozić sprzęt z miejsca na miejsce nawet w trudnych warunkach terenu.