O_firme.JPG

            Firma AGADOS z siedzibą w Velké Meziříčí o europejskiej renomie jest obecnie jednym z największych i wiodących producentów przyczep w Czechach kategorii O1 i O2 (masa całkowita z przyczepą do 750 kg i 3500 kg).

Firma, poprzez swoje spółki i dealerów jest reprezentowana w większości krajów europejskich, oraz na terytorium Republiki Czeskiej.
AGADOS posiada system zarządzania zgodnie z normą EN ISO 9001: "w projektowaniu, zarządzaniu produkcją i obsługi przyczepy".

Pod hasłem "Z nami przewieziecie wszystko i wszędzie" strategią firmy jest zadowolenie jak największej liczby klientów, a tym samym mogą oni wybierać z szerokiej gamy przyczep produkowanych: z hamulcem i bez hamulca, wykorzystując różne typy, rozmiary, użyte materiały i obszerne akcesoria.

Celem firmy jest służyć klientom przyczep przez wiele lat i dlatego Agados zapewnia kompletny serwis i sprzedaż części zamiennych, również do starszych typów.

     

            Wyłącznym reprezentantem AGADOSA w Polsce jest Firma Handlowa 5access działająca od 2010 roku w branży przyczep bagażowych, kempingów i kamperów.

Zespół pracowników i współpracowników tworzą ludzie, którzy wiele lat pracowali w branży przyczepowej.

Wydaliśmy jedyną jak do tej pory gazetę specjalistyczną „E-pin Przyczepy i naczepy”.
Jesteśmy właścicielami jedynego portalu internetowego www.strefaprzyczep.com , który w swoich zasobach ma unikalną wyszukiwarkę i porównywarkę przyczep.

Jesteśmy zdania, że potencjalny nabywca przyczepy musi mieć nieograniczony dostęp do informacji o produkcie, którego kupnem jest zainteresowany. Musi mieć wyczerpującą informację o producencie. 

Wszystko to po to, aby zakup był trafiony a przyczepa odpowiadała  jego potrzebom.

Bardzo duża ilość rodzajów, typów oraz duża liczba producentów na polskim rynku przyczep bagażowych, utrudnia swobodny wybór przyczepy dostosowanej do potrzeb Klienta.

Dealerzy przyczep, którzy zapewniają fachową obsługę i informację, niejednokrotnie mają umowy tylko z wybranymi producentami. Sieci hipermarkety oferują  zazwyczaj najtańsze przyczepy na rynku...przy zakupie jednak Klient musi radzić sam, bo na stoiskach z przyczepami nie ma fachowców, którzy doradzą w chwilach wątpliwości.

Na Allegro trzeba już wiedzieć czego konkretnie się szuka...jeżeli tego nie wiemy to po wpisaniu hasła "przyczepa" uzyskamy tak ogromną ilość propozycji, że stracimy bardzo dużo czasu zanim dobrniemy do tej oferty, która nas interesuje.               

Dlatego dzięki inicjatywie „naszych” ludzi z branży przyczep, którzy zajmują się sprzedażą powstał portal www.strefaprzyczep.com

Znaleźć tutaj można informacje, które pomogą Kupującemu wybrać przyczepę najlepiej dostosowaną do swoich  potrzeb.
Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę w opracowaniu naszego portalu i będziemy wdzięczni za słowa rzeczowej krytyki i podpowiedzi co do funkcjonalności portalu.

Nasza praca zaczyna już przynosić efekty.

Firma AGADOS, zaproponowała nam współpracę w zakresie budowy sieci sprzedaży swoich produktów w Polsce. Produktu AGADOS umieściliśmy na naszym portalu, w naszym sklepie internetowym www.sklep.5access.com i na tej stronie.

Potwierdzeniem tego faktu jest wpisanie naszej Firmy jako jedynego, wyłącznego dystrybutora, na stronie internetowej producenta www.agados.cz/poland.

Widok na Firmę AGADOS z lotu ptaka

test

Hala produkcyjna

Zakladac ve vyrobnim skladu

Moderni ohranovaci stroje